در دارالذکر بخوانید؛                     حجت‌الاسلام قائدی(شب ششم صفر): ما نسبت به امام حسین(ع) و امام زمان(عج) محبت داریم ولی در داشتن بغض نسبت به دشمنان آن‌ها مشکل داریم.           حجت‌الاسلام سید کمال باقری(شب پنجم صفر): تمام درس‌هایی که انسان‌های باایمان برای سعادت دنیا و آخرت نیاز دارند در عرصه کربلای سیدالشهدا(ع) داده شده است.           برنامه مشترک مهدکودک خانه بچه های بهشت و اتاق کودک در شب شهادت دردانه حسین(ع).           حجت الاسلام میرجلیلی(شب چهارم صفر):یکی از نشانه‌های آخرالزمان این است که پیام عاشورا، همه عالم را فرا گیرد.           حجت الاسلام پرنیان(شب سوم صفر):جامعه‌ای که به پای امامش جان‌فشانی کند در اوج عزت است.           پیام تشکر روابط عمومی هیأت انصار ولایت دارالعباده یزد.           حجت الاسلام قطبی(شب دوم صفر):باید خودمان را بسازیم تا تبلیغ و تطمیع و تهدید دشمن بر ما اثر نکند و عاشورایی دوباره اتفاق نیفتد.           حجت الاسلام علیانژاد(شب اول صفر): حیله گری و عدم پایبندی به قانون جزء ذات دشمن است.           دکتر محمدرضا شایق(1/9/93): اگر ما به قرآن اعتماد می‌کردیم به دشمن اعتماد نمی‌کردیم!           حجت الاسلام مهدوی نژاد:دهه اول صفر تنها یک مراسم عزاداری نیست بلکه یک جریان و پروژه فرهنگی مذهبی است.           پیام تشکر حجت الاسلام مهدوی نژاد از همدردی مسئولین و دوستان.           مجلس ترحیم پدر بزرگوار حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد با حضورنماینده ولی فقیه و امام‌جمعه یزد در حسینیه ارگ.           استاد شایق(17/8/93): قرآن کتابی حکومتی است و بدون حکومت نمی‌توان به قرآن عمل کرد.
123 10.jpg
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

 

سید صادق نصیریمحسن محمدی پناهمهدوی نژاد

 

 

  

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین رویدادها

آشنایی با سخنران و مداحان دهه اول صفر 1436

IMAGE
چهارشنبه, 12 آذر 1393

       "دهه اول صفر تنها یک مراسم عزاداری نیست بلکه یک جریان و یک پروژه فرهنگی مذهبی است؛ جریانی که می تواند برکات زیادی به دنبال داشته باشد" 

ادامه مطلب...

دهه اول صفر93/ شب ششم:انصار الحسین(ع) بهترین الگو برای انصار المهدی(عج).

IMAGE
دوشنبه, 10 آذر 1393

حجت الاسلام قائدی کرمانی: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ یاران امام حسین(ع)، معرفت به حق امام بود.

ادامه مطلب...

دهه اول صفر93/ شب پنجم: مرگ، بازیچه دست مردان خدا.

IMAGE
یکشنبه, 09 آذر 1393

حجت‌الاسلام سید کمال باقری: قدرت ایمان به جایی می‌رسد که انسان از مرگ نترسد. اگر چنین حالتی پیدا کرد دیگر هیچ قدرتی حریفش نیست. این‌که 50 کشور دنیا ظرف 8 سال با یک کشور شیعه جنگیدند و عاقبت شکست خوردند دلیلش همین است.

ادامه مطلب...

بچه های بهشت همنوا با بانوی بهشتی آرامیده در خرابه شام

IMAGE
شنبه, 08 آذر 1393

نوآموزان مهدکودک بچه‌های بهشت در شب شهادت دردانه حسین(ع) در اتاق کودک مراسمات هیأت انصار ولایت دارالعباده حضور یافتند و در کنار کودکان اتاق کودک، با پای دل با کاروان کربلا و دل دخترک سه ساله آرمیده در کنج خرابه شام، همراه شدند.

ادامه مطلب...

دهه اول صفر 93/ شب چهارم: امام حسین(ع)، بالاترین الگوی حریّت.

IMAGE
شنبه, 08 آذر 1393

حجت‌الاسلام میرجلیلی: امام حسین(ع) از اول تا آخر حرکتشان، داد حریّت زدند. گفتند: کسی که مثل حسین باشد، با کسی مثل یزید بیعت نمی‌کند.

ادامه مطلب...

اجرای طرح بینایی سنجی و غربالگری چشم در مهدکودک خانه بچه های بهشت

IMAGE
جمعه, 07 آذر 1393

نوگلان مهد خانه بچه‌های بهشت روز سه شنبه؛ چهارم آذرماه در طرح بینایی سنجی و غربالگری چشم شرکت کردند.

ادامه مطلب...

دهه اول صفر93/ شب سوم: جامعه‌ عزتمند، افراد عزتمند تربیت می‌کند .

IMAGE
جمعه, 07 آذر 1393

حجت‌الاسلام پرنیان: برای این که جامعه‌مان عزتمند شود باید ولایت را تقویت کنیم، چون ولایت است که روح عزت به جامعه می‌دهد.

ادامه مطلب...

پیام تشکر روابط عمومی هیأت انصار ولایت یزد

IMAGE
جمعه, 07 آذر 1393

بسم رب الحسین(ع) قال امیرالمومنین علی (ع) : انفع الاذکار ذکر الموت

ادامه مطلب...

دهه اول صفر 93/ شب دوم: علت شهادت امام حسین(ع) را دریابیم.

IMAGE
پنج شنبه, 06 آذر 1393

حجت‌الاسلام هادی قطبی: امروز باید خودمان را بسازیم تا تبلیغ، تطمیع و تهدید بر ما اثر نکند و عاشورایی دوباره اتفاق نیفتد.

ادامه مطلب...

سرود پایانی