در دارالذکر بخوانید؛                     پیام تشکر روابط عمومی هیأت انصار ولایت دارالعباده یزد.           حجت الاسلام علیانژاد(شب اول صفر): عدم پایبندی به قانون و حیله گری جزء ذات دشمن است.           دکتر محمدرضا شایق(1/9/93): اگر ما به قرآن اعتماد می‌کردیم به دشمن اعتماد نمی‌کردیم!           حجت الاسلام مهدوی نژاد:دهه اول صفر تنها یک مراسم عزاداری نیست بلکه یک جریان و یک پروژه فرهنگی مذهبی است.           پیام تشکر حجت الاسلام مهدوی نژاد از همدردی مسئولین و دوستان.           مجلس ترحیم پدر بزرگوار حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد با حضورنماینده ولی فقیه و امام‌جمعه یزد در حسینیه ارگ.           استاد شایق(17/8/93): قرآن کتابی حکومتی است و بدون حکومت نمی‌توان به قرآن عمل کرد.           پیام تسلیت خدام هیأت انصارولایت در فقدان ابوی گرامی حجت الاسلام مهدوی نژاد.           عیادت گروه کودک هیئت انصارولایت،از کودکان سرطانی بستری در بیمارستان شهید صدوقی یزد.           مسئول بخش نوجوانان: ایجاد انس و علاقه بیشتر نسبت به مراسم‌های مذهبی و همچنین هویت‌بخشی به نوجوانان از اهداف اصلی برپایی خیمه نوجوانان بود.
123 17.jpg
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

 

سید صادق نصیریمحسن محمدی پناهمهدوی نژاد

 

 

  

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین رویدادها

پیام تشکر روابط عمومی هیأت انصار ولایت یزد

IMAGE
جمعه, 07 آذر 1393

بسم رب الحسین(ع) قال امیرالمومنین علی (ع) : انفع الاذکار ذکر الموت

ادامه مطلب...

دهه اول صفر 93/شب اول:باطل به قانون پایبند نیست.

IMAGE
چهارشنبه, 05 آذر 1393

حجت الاسلام علیانژاد: در تاریخ ببینید باطل تا به حال به کدام یک از عهد و پیمان‌هایی که گذاشته، پایبند بوده؟ نمونه آن: پیمان‌شکنی‌های یهود با پیغمبر اکرم(ص).

ادامه مطلب...

اگر ما به قرآن اعتماد می‌کردیم، به دشمن اعتماد نمی‌کردیم.

IMAGE
سه شنبه, 04 آذر 1393

استاد شایق: قرآن به طور صریح می‌گوید: «می‌دانید دشمن چه زمانی از شما راضی می‌شود؟ آن وقتی که بگویید ما دربست نوکر شما هستیم». مشکل ما این است که به قرآن اعتماد نداریم. می‌رویم کلی هزینه می‌دهیم تا تجربه کنیم. آنگاه بعد از یک عالم هزینه و آبروریزی، دست خالی می‌مانیم.

ادامه مطلب...

پیام2/مجلس دهه اول صفر هیأت، تنها یک مراسم هیئت نیست

IMAGE
سه شنبه, 04 آذر 1393

بسم الله الرحمن الرحیم  دوستان عزیز، برادران و خواهران هیاتی

ادامه مطلب...

پیام1/ تشکر حجت الاسلام والمسلمین مهدوی نژاد

IMAGE
دوشنبه, 03 آذر 1393

بسم الله الرحمن الرحیم محضر خادمین و خادمات هیئت انصار ولایت و کلیه همرزمان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ،عرض سلام و ادب دارم.

ادامه مطلب...

مجلس ترحیم پدر بزرگوار حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد با حضورنماینده ولی فقیه و امام‌جمعه یزد در حسینیه ارگ

IMAGE
چهارشنبه, 28 آبان 1393

هیأت انصار ولایت دارالعباده، شنبه 24 آبان‌ماه، جلسه هفتگی خود را در شرایطی برگزار کرد که همه داغدار فقدان پدری بزرگوار و خادمی از خدام اباعبدالله(ع) بودند. این مجلس ختم در حالی برگزار شد که حضور نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه یزد، آیت‌‌الله ناصری و تعداد زیادی از علما، روحانیون، مسئولین استانی، فعالان فرهنگی و خدام هیئات مختلف، زینت بخش این مجلس بود.

ادامه مطلب...

پیام تسلیت خدام هیأت انصارولایت در فقدان ابوی گرامی حجت الاسلام مهدوی نژاد

IMAGE
جمعه, 23 آبان 1393

انّاللّه و انّاالیه راجعون "مرگ حق است و اجتناب ناپذیر و برای مؤمن آغازی است برای پرواز"

ادامه مطلب...

عدالت، راه رستگاری

IMAGE
سه شنبه, 20 آبان 1393

استاد شایق: یکی از نشانه‌های مؤمن این است که در حالت غضب به عدالت حکم کند.

ادامه مطلب...

گروه کودک هیئت انصارولایت در بخش اطفال بیمارستان شهید صدوقی.

IMAGE
یکشنبه, 18 آبان 1393

گروه کودک هیئت انصارولایت به منظور عمل به سنت حسنه عیادت از بیماران، از کودکان سرطانی بستری در بیمارستان شهید صدوقی یزد عیادت کرد.

ادامه مطلب...

خیمه نوجوانان زیر خیمه ثارالله

IMAGE
شنبه, 17 آبان 1393

هیأت انصار ولایت دارالعباده یزد در اقدامی ویژه در دهه اول محرم 1436، با برپایی خیمه نوجوان در کنار مراسم عزاداری ابا‌عبدالله الحسین(ع)، میزبان بیش از 500 نوجوان دوستدار اهل‌بیت(ع) بود.

ادامه مطلب...

سرود پایانی