در دارالذکر بخوانید؛           دلنوشته: دست هم را ول نکنید.           حدود تولی و تبری در مصاحیه با استاد شایق.           میزبانی موسسه قرآن و عترت از اتحاديه تشکل‌ها و موسسات قرآني مردمي استان.           دکتر محمدرضا شایق:راستگویی در گفتار و کردار از نشانه های مؤمن است.           بیانیه هفته وحدت جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه های استان یزد.           سنت حسنه قربانی برای سلامتی مقام عظمای ولایت، در روز میثاق با ولایت.           حجت الاسلام مهدوی نژاد: حضور شهدای گمنام در شهر ما یک امتحان بود.           باز نشر برائت انگلیسی و برائت عظیم.           حجت الاسلام مهدوی نژاد: یاد مرگ شهوات و هواهای نفسانی را میمیراند و آرامش را به زندگی برمی‌گرداند
123 4.jpg
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

 

سید صادق نصیریمحسن محمدی پناهمهدوی نژاد

 

 

  

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین رویدادها

گزارش تصویری/ محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس رسول الله(ص)

IMAGE
یکشنبه, 05 بهمن 1393

در پاسخ به هتک حرمت ساحت مقدس رسول مهربانی(ص) در حاشیه جلسه هفتگی چهارم بهمن ماه هیات انصار ولایت یزد، شرکت کنندگان در این مراسم انزجار خود را از این اقدام سخیف اعلام کردند.

ادامه مطلب...

مجله خبری رسول/شماره اول/فعالیت خواهران

IMAGE
یکشنبه, 05 بهمن 1393

پایگاه اطلاع رسانی دارالذکر در راستای نقش اطلاع رسانی خود سعی دارد هرهفته مبحثی با عنوان"مجله خبری رسول" با رویکرد ارائه گزارشی کوتاه از اقدامات و فعالیت ها درون واحدی در حوزه های مختلف هیات انصار ولایت را برای مخاطب خود انتشار دهد.

ادامه مطلب...

دلنوشته های عاشقان رسول الله در حاشیه مراسم

IMAGE
شنبه, 04 بهمن 1393

جملاتی زیبا در خصوص اقدام هتک حرمت ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) از برخی از حاضرین در جلسه هفتگی چهارم دیماه هیات انصار ولایت :

ادامه مطلب...

حجت الاسلام مهدوی نژاد: مسئولین کشور ما از نواب صفوی الگو بگیرند.

IMAGE
شنبه, 04 بهمن 1393

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد امروز باید مسئولین وقت ما، دولتی‌های محترم ما باید پیش شهیدنواب صفوی زانو بزنند که می‌گوید اگر شده بر پشت بام‌های خانه‌هایتان گندم بکارید، ولی دست در برابر دشمن دراز نکنید.

ادامه مطلب...

حجت الاسلام مهدوی نژاد: عکس العمل در مقابل توهین به ارزش ها؛ باورها و اعتقادات، نشانه زنده بودن روح ما است.

IMAGE
پنج شنبه, 02 بهمن 1393

حجت الاسلام مهدوی نژاد در جمع دبیرستان پسرانه حضرت سید الشهدا(ع): دشمنان امروز با ایجاد اسلام هراسی در بین مردم دنیا می خواهند چهره دیگری  از اسلام را ترسیم کنند.

ادامه مطلب...

حجت الاسلام انتظاری:برنامه های کانون ولاء بستری مناسب برای فعالیت نوجوانان و جوانان

IMAGE
پنج شنبه, 02 بهمن 1393

دبیر کانون فرهنگی هنری ولاء از عزم جدی این کانون در خصوص اصلاح ساختاری و تکمیل نیروی انسانی و همچنین طراحی و برنامه ریزی برای هم گام شدن با اهداف متعالی و چشم انداز هیات انصار ولایت بعنوان یک قرارگاه فرهنگی جنگ نرم خبر داد.

ادامه مطلب...

حجت الاسلام مهدوی:سنجش واکنش جهان اسلام؛ هدف توهین به مقدسات

IMAGE
سه شنبه, 30 دی 1393

مسئول هیئت انصار ولایت یزد با اشاره به سکوت و حتی حمایت برخی نشریات داخلی از اقدامات سخیف دشمنان در اهانت به پیامبر اسلام(ص) گفت: : این افراد به شدت دچار ضعف در دشمن شناسی هستند و با وجود این انحراف در تحلیل و تشخیص، صلاحیت داشتن تریبونی عمومی چون روزنامه و نشریه را ندارند.

ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه آموزشی، «نقش بازی و فضاسازی در تربیت کودکان»

IMAGE
دوشنبه, 29 دی 1393

به گزارش خبرنگار دارالذکر، موسسه قرآن و عترت هیأت انصار ولایت یزد، کارگاه آموزشی با موضوع «نقش بازی و فضاسازی در تربیت و خلاقیت کودک» را با تدریس دکتر محمدحسین فلاح برگزار کرد.

ادامه مطلب...

تفسیرموضوعی/استاد شایق:خدا از مؤمنین دفاع می کند

IMAGE
شنبه, 27 دی 1393

استاد محمدرضا شایق: وقتی خودمان را از خدا دور کردیم و به ستمگران تمایل نشان دادیم، خدا هم دیگر ما را یاری نمی‌کند.

ادامه مطلب...

نشست تشکیلاتی مسئول هیأت انصار ولایت یزد با جمعی از خواهران خدام

IMAGE
جمعه, 26 دی 1393

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: اگر امروز در دنیا هیچ تشکیلاتی وجود نداشته باشد، هیچ اندیشه‌ای ماندگار نمی‌شود. دشمنان نیز برای اینکه ما را زمین بزنند، تشکیلاتی کار می‌کنند.

ادامه مطلب...

سرود پایانی