در دارالذکر بخوانید؛           آغاز پیش ثبت نام مهد خانه بچه های بهشت با رویکرد هوش اخلاقی برای اولین بار           حجة الاسلام والمسلمین صدر الساداتی: عده ای از برنامه ریزان و دست اندرکاران امور بر این نظرند که اگر جایی عقب مانده ایم و پیشرفت نکرده ایم به خاطر اعتقادات و خط قرمزهایمان است و راه تعالی و پیشرفت این است که دست از این مقدسات و خط قرمزهایمان برداریم.           جلسه ششم مبحث موسیقی، هنر یا ابتذال؟ استاد شایق: اگر عقل ناقص شد به ظاهر حیات دنیا اکتفا می‌کند دیگر نمی‌تواند به حقایق ماورایی دست پیدا کند.           استاد شایق در پنجمین جلسه از مباحث موسیقی، هنر یا ابتذال؟: موسیقی قوه تخیل را افراطی تقویت می کند/یکی از عوامل افسردگی خیالات است.
123 15.jpg
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

 

سید صادق نصیریمحسن محمدی پناهمهدوی نژاد

 

 

  

 

 

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آخرین رویدادها

آغاز پیش ثبت نام مهد "خانه بچه های بهشت" با رویکرد هوش اخلاقی برای اولین بار

IMAGE
سه شنبه, 19 فروردين 1393

مهد "خانه بچه های بهشت" وابسته به مؤسسه قرآن و عترت هیئت انصار ولایت جهت سال تحصیلی 94 – 1393 در گروه های سنی 4 – 3 و 5 – 4 سال پیش ثبت نام می نماید.

ادامه مطلب...

آشنایی با خصوصیات و شخصیت حضرت زهرا (س) در عصر خویش

IMAGE
پنج شنبه, 14 فروردين 1393

حجة الاسلام والمسلمین صدر الساداتی: عده ای از برنامه ریزان و دست اندرکاران امور بر این نظرند که اگر جایی عقب مانده ایم و پیشرفت نکرده ایم به خاطر اعتقادات و خط قرمزهایمان است و راه تعالی و پیشرفت این است که دست از این مقدسات و خط قرمزهایمان برداریم.

ادامه مطلب...

استقبال کم نظیر از کتاب اسرار رنج ها نوشته استاد شایق

IMAGE
دوشنبه, 26 اسفند 1392

سرپرست موسسه فرهنگی بهشت خبرداد: با استقبال مخاطبین ازچاپ اول کتاب اسرار رنج ها نوشته استاد محمد رضا شایق که توسط این موسسه در اواخر پائیز سال1392 منتشر شده بود، اقدمات لازم با ویرایش جدید برای چاپ دوم این کتاب در حال انجام می باشد.

ادامه مطلب...

اثرگذاری گفتمان صدق در قیام فاطمی موضوع مراسم ایام فاطمیه هیات انصارولایت

IMAGE
جمعه, 23 اسفند 1392

 مدیراجرایی هیات انصارولایت یزد گفت: مراسم ایام فاطمیه توسط این هیات از شنبه24اسفند به مدت 5شب با موضوع اثرگذاری گفتمان صدق در قیام فاطمی در محل حسینیه ارگ  برگزار می شود.

ادامه مطلب...

موسیقی، هنر یا ابتذال؟/ جلسه ششم/ استاد شایق مطرح کرد: نشاط به چه قیمتی؟

IMAGE
چهارشنبه, 21 اسفند 1392

بیان شد که یکی از آثار بد موسیقی لهوی تخریب عقل و تضعیف آن است. آن چیزی که انسان را برسایر مخلوقات برتری می دهد و  باعث می‌شود انسان سرآمد باشد قوای عقلانی است. اگر عقل ناقص شد به ظاهر حیات دنیا اکتفا می‌کند دیگر نمی‌تواند به حقایق ماورایی دست پیدا کند.

ادامه مطلب...

مدیر اجرایی هیات انصارولایت یزد خبرداد: برگزاری اردوی راهیان کربلا برای دهمین سال متوالی توسط هیات انصارولایت یزد

IMAGE
سه شنبه, 20 اسفند 1392

مدیر اجرایی هیات انصارولایت یزد از برگزاری اردوی راهیان کربلا برای دهمین سال متوالی از تاریخ4الی8فروردین سال1393 برای اعضای کادر و خدام هیات و فعالات فرهنگی مذهبی خبرداد.

ادامه مطلب...

موسیقی، هنر یا ابتذال؟/جلسه پنجم/ استاد شایق: موسیقی قوه تخیل را افراطی تقویت می کند/یکی از عوامل افسردگی خیالات است

IMAGE
یکشنبه, 18 اسفند 1392

 استاد محمدرضا شایق در ادامه سلسله مباحث خود درباره «موسیقی، هنر یا ابتذال»، به بیان ابعاد دیگری از موسیقی پرداخت. مشروح سخنان ایشان که در شنبه نوزدهم بهمن‌ماه ایراد گردیده، به شرح زیر می‌باشد

ادامه مطلب...

حجه الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری دربازدید از دفتر هیات انصارولایت یزد: مجموعه هایی مانند هیات انصارولایت یزد جزء رویش های فرهنگی انقلاب اسلامی است.

IMAGE
چهارشنبه, 14 اسفند 1392

حجه الاسلام والمسلمین علی اکبری در بازدید از دفتر هیات انصارولایت یزد، اینگونه مجموعه ها را از رویش های فرهنگی انقلاب اسلامی دانسته و گفت: این مجموعه ها اگر به درستی هدایت شود اثرات ماندگاری را از خود برجای خواهد گذاشت.

ادامه مطلب...

شروع دور جدید ثبت نام اردوی راهیان کربلا

IMAGE
شنبه, 10 اسفند 1392

دور جدید ثبت نام اردوی راهیان کربلا از 10 تا 17 اسفندماه ویژه اعضای کادر و خدام هیأتی و فعالان فرهنگی انجام خواهد شد.

ادامه مطلب...سرود پایانی هیات انصار ولایت دارالعباده یزد