استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 

هوش اخلاقی

بسمه تعالی

دوره هوش اخلاقي

هوش اخلاقی چیست؟ هوش اخلاقی توان تشخیص درست از نادرست است؛ یعنی داشتن اعتقادات اخلاقی محكم و عمل كردن بر طبق آنها به گونه‌ای كه شخص رفتاری درست و محترمانه داشته باشد. حال به سوالات زیر دقت فرمائید:

  • مشخصات 7سال طلایی تربیت چیست؟
  • نقش خانواده و مدرسه در 7سال طلایی چیست؟
  • · چگونه یک کودک عزیز و خلاق تربیت نمائیم
  • · تکریم و بازی کودک در اسلام چگونه بیان شده است؟
  • · توانمندی لازم برای والدین در تربیت چیست و چگونه باید کسب نمائیم؟
  • · نقش تمرکز و توجه در تربیت و راهکار کسب آن چیست؟
  • · چه لزومی دارد کودکان از سنین پایین با مفاهیم و مبانی اخلاقی آشنا شوند؟

این دوره در نظر دارد به تمام سؤالات فوق و سؤالاتی دیگر از این قبیل پاسخ دهد وضرورت برخوردار بودن از هوش اخلاقی جهت داشتن روابط اجتماعی بهتر و به عبارت دیگر داشتن زندگی بهتر را مطرح نماید.

- بدین منظور به اطلاع می رساند موسسه فرهنگي قرآن و عترت هيئت انصار ولايت یزد در نظر دارد این دوره آموزش هوش اخلاقی را برای هفتمین سال متوالی را بادکتر محمدحسین فلاح از متخصصان امر آموزش اخلاق بصورت یک دوره عمومی و دوره های خاص مدارس برگزار نماید لذا متقاضيان مي‌توانند جهت ثبت‌‌نام در دوره آموزش عمومی از طریق فرم زیر اقدام نمایند.

اطلاعات مربوط به ثبت نام

- طول دوره کلاس والدین: 20جلسه،که شروع دوره از 6آذر ماه 1397 لغایت نیمه اردیبهشت 1398 می باشد

- ثبت نام کلاس نوآموزان از ابتدای آذرماه در سایت فعال می شود.

- محل تشکیل کلاس والدین: سالن آمفی تئاتر دانشکده حضرت رقیه(ص) واقع در کوچه مخابرات بین فلکه اول و دوم آزادشهر می باشد

- كلاسها والدین در روزهای سه شنبه از ساعت 18 لغایت 20،تا پایان سال97 و از ابتدای سال 98 از ساعت 17:15 لغایت 19:15 می باشد و لازم به ذکر است کلاس های نوآموزان در غیر از روز سه شنبه ها و در محل مهد بچه های بهشت شعبه حافظ در بعد از ظهر تشکیل می شود.

-مدرس کارگاه والدین: جناب آقای دکتر محمد حسین فلاح ، روانشناس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد یزد

هزینه ثبت‌نام برای هر نفر برای یک جلسه دوساعته 8.000 تومان(مجمع دوره160.000تومان) ولی درصورتی که بصورت خانوادگی(زن و شوهر) شرکت نمایند با تخفیف25 درصدی یعنی به ازای هر نفر 6.000 تومان(مجموع دوره برای هرنفر خانوادگی120.000 تومان) می باشد که می توانید یا بصورت نقدی به شماره حساب IR۴۰۰۵۵۰۳۷۰۱۸۵۰۳۶۲۶۳۷۰۲۰۰۸ و یا شماره کارت 6274121940042757 نزد بانک اقتصاد نوین بنام موسسه قرآن و عترت انصار ولایت واریز نمایند و شماره رهگیری خود را در فرم وارد نمایند و از ثبت نام اینترنتی استفاده نمایند و افرادی که مایل بصورت چک می باشند باید بصورت حضوری در محل کلاس ها حضور بهم رسانند و هزینه دوره را در قالب 2عدد چک به تاریخ های 16 آذر 97 و 16 بهمن 97 در وجه موسسه قرآن و عترت انصار ولایت تنظیم و تحویل نمایند.

ضمناً مدارس و مهدکودک ها و موسسات فرهنگی و قرآنی و هیات های مذهبی که بصورت گروهی اقدام به ثبت نام نمایند(حداقل15 نفربامعرفی نامه) دارای 25 درصد تخفیف ویژه می باشند که جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09910817991 تماس حاصل فرمائید.

- دوره آموزشی در دو سطح مجزی بدین صورت که والدین بصورت تجمیع در یک کلاس با مدرس دوره ، آقای دکتر فلاح به فراگیری مباحث می پردازند و دانش آموزان در کلاسها ویژه براساس مقطع و جنسیت تفکیک و در کلاس های دانش آموزان با حضور مربیان متخصص با طرح درس های مشخص به فراگیری همزمان یک موضوع با والدین پرداخت خواهد شد.

فرم ثبت نام کلاس والدین

آیا قبلا در دوره های هوش اخلاقی شرکت نموده اید؟ در صورت مثبت بودن سال و محل دوره ذکر شود
ورودی نامعتبر
نام:
ورودی نامعتبر
نام خانوادگی : (الزامي)
ورودی نامعتبر
شماره همراه (الزامي)
ورودی نامعتبر
مقطع تحصیلی:
ورودی نامعتبر
نام و نام خانوادگی همسر(در صورت شرکت در دوره):
ورودی نامعتبر
تحصيلات همسر:
ورودی نامعتبر
شماره همراه همسر:
ورودی نامعتبر
نحوه پراخت هزینه دوره والدین
ورودی نامعتبر
شماره پیگیری یا مرجع پرداخت(درصوورت پرداخت نقدی)
ورودی نامعتبر
آدرس :
ورودی نامعتبر
تلفن ثابت:
ورودی نامعتبر
ثبت نام