استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 

خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED


آرشیو رسول/1392/مرداد

سنت حسنه دیدار با علما در روز عید سعید فطر؛ در این مراسم خدام هیأت با حضرات آیات ناصری،مدرسی،ابوترابی و حضرت حجت الاسلام والمسلمین آیت اللهی دیدار کردند.

حضور کودکان خانه بچه های بهشت هیأت در راهپیمایی روز جهانی قدس

حجت الاسلام مهدوی نژاد درشب نوزدهم ماه مبارک رمضان: انگیزه خدایی داشتن شرط لازم برای اخلاص است ولی کافی نیست، شرط کافی آن اخلاص در عمل است.

فرصت بندگی/شب هفدهم، حجت الاسلام مهدوی نژاد: در اسلام خدعه کردن فقط در جنگ ها جایز است وچون ما با نفسمان در حال جهاد وجنگ هستیم در شرایطی می توانیم با آن خدعه کنیم.

حجت الاسلام مهدوی نژاد در شب پانزدهم ماه مبارک رمضان: عبادات ما با همه عظمت وبرکتشان حتی ماه رمضان که فقط یک شب قدر آن برابر است با هزار ماه؛ هیچ ارزشی ندارد اگر باولایت نباشد.

در راستای طرح آموزشی مصباح اولین جلسه خیمه های اندیشه، برای دختران نوجوان هیئت انصار ولایت دارالعباده، عصر چهارشنبه، بیست و ششم تیرماه در دفتر فرهنگی خواهران هئیت، برگزار شد.

میثم حقیقت در مراسم توجیهی اعضای کادر هیأت: طرح [مصباح] با محوریت خیمه‌های اندیشه است که هر خیمه متشکل از 15 نفر در چهار سطح دانش‌آموزی، دانشجویی، طلبگی و عمومی می‌باشد.

حجت الاسلام مهدوی نژاد در شب چهاردهم ماه مبارک رمضان: آن قدر که مودت های ناخالص زجرآور وبه دین ضربه زده، دشمنی دشمنان ضربه نزده است.

مسئول هیأت انصار ولایت در شب سیزدهم جلسات فرصت بندگی: اگر انسان خودش را بر اساس دین، تربیت کرد، در پیچیدگی‌های دنیا گم نمی‌شود و در سختی‌ها نمی‌شکند زیرا بُعد دوم و اساسی خودش، یعنی روح را به تعالی رسانیده است.

 

حجت الأسلام مهدوی نژاد درشب دوازهم ماه مبارک رمضان: حجت الاسلام مهدوی نژاد: ريشه بسياري از بد رفتاريها در جهالت است و ما نبايد رفتارهاي جاهلانه افراد را با عناد و لجاجت اشتباه بگيريم.


فرصت بندگی/شب یازدهم، حجت الاسلام مهدوی نژاد: فرار کردن همیشه مذموم نیست گاهی انسان از یک نقطه نا امن یا از یک محیط گناه یا از افکار شیطانی فرار می‌کند که این فرار یک کار عاقلانه‌اي است.

حجت الاسلام مهدوی نژاد در شب دهم ماه مبارک رمضان: مروزه گرایش انسانها به معنویت بیشتر شده و انسانهای دور از معنویت، سرخورده شده و به بن‌بست رسیده‌اند.

در راستای طرح آموزشی مصباح اولین جلسه خیمه های اندیشه، برای دختران نوجوان هیئت انصار ولایت دارالعباده، عصر چهارشنبه، بیست و ششم تیرماه در دفتر فرهنگی خواهران هئیت، برگزار شد.