استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 آرشیو رسول/1392/تیر

میثم حقیقت در مراسم توجیهی اعضای کادر هیأت: طرح [مصباح] با محوریت خیمه‌های اندیشه است که هر خیمه متشکل از 15 نفر در چهار سطح دانش‌آموزی، دانشجویی، طلبگی و عمومی می‌باشد.

حجت الأسلام مهدوی نژاد در شب پنجم ماه مبارک رمضان: این مطلب بد جا افتاده که همه محتاج خوبی‌دیدن از هم هستند،در حالی که ما محتاج خوبی‌کردن به یکدیگر هستیم، ما باید آن فرهنگ را عوض کنیم.

مسئول هیأت انصار ولایت در شب چهارم جلسات فرصت بندگی: علت نبودن صفا و صمیمیت، مشکلات و درگیری‌ها و دوری دل‌ها از یکدیگر، نبودن فرهنگ خطاپوشی در بین ما است.

حجت الاسلام مهدوي نژاد در شب سوم جلسات فرصت بندگی: يكي از عواملي كه باعث كم شدن جرئت انسان در بیان حق مي‌شود معاشرت با آدمهاي ترسو و بي‌جرئت است .هم چنین بعضی از عوامل است که جرئت انسان را درگناه کردن زیاد می کند.

امام خمینی(رحمت الله علیه)، فرمودند: اگر ما را تحریم کردند ما فرزند رمضانیم، این روزه برای همين است، و اگر با ما جنگیدند ما فرزند محرم هستیم.

با شروع ماه مبارک رمضان، ضیافت «بفرمائید مهمانی خدا» در حسینیه ارگ آغاز شد.

طرح جامع "مصباح" طرحی برای دانش آموزان، دانشجوها و طلبه های یزدی در جهت رسیدن به انسان در طراز انقلاب اسلامی توسط هیأت انصار ولایت در تابستان امسال برگزار خواهد شد.

اولین دوره توانمندسازی سمن های کل کشور در زمینه میراث فرهنگی؛ گردشگری و محیط زیست در یزد با حضور 120 سمن برگزار گردید. در این مراسم از موسسه فرهنگی بهشت دارالعباده ، موسسه روایت آفتاب ، موسسه راهیان افلاک و موسسه فرهنگی فرآن و عترت این هیأت بعنوان سمن های برتر استان تجلیل بعمل آمد.