امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در باب شهدای مدافع حرم می فرمایند: «شهدای مدافع حرم در زمان حیات خود از اولیاءالهی به شمار می‌روند. اگر شهدای مدافع حرم نبودند اثری از حرم اهل‌بیت(ع) نبود.                               امام خمینی(قدس سره شریف) فرمودند: «ملتی که قیام کرده است در مقابل همه قدرت‌های عالم، ملتی که برای اسلام قیام کرده است، برای خدا قیام کرده است، برای پیشرفت احکام قیام کرده است، این ملت را با ترور نمی‌شود عقب راند.                               امام خامنه ای می فرمایند : «جهاد تمام شدنی نیست، کار خوب، یک‌بارش برای همیشه عمر کافی نیست، باید مستمر باشد، فاذا فرغت، فانصب. زمانی که از کاری فراغت پیدا کردی، کار جدید دیگری را شروع کن، بیکار نباش».                               مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور فرمودند: «بنده فکر می‌کنم خوب است که محل‌های نماز جمعه، مرکز نمایش کتاب‌های خوب و کتاب‌های روز و کتاب‌های مطلوب باشد».


 

 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 آرشیو رسول/1392/خرداد

حجت الأسلام مهدوی نژاد: این انتخابات مصداق بارز احدی الحسنیین برای ما بود. شما وقتی به تکلیف عمل کردی به نتیجه برسی، حسن است به نتیجه هم نرسی، حسن است. 

حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد در جشن شکوفه سیب 2: اسم بد یا خوب در شخصیت انسان بسیار مؤثر است. اسم کم نداریم که بعضی سراغ اسم‌های بی‌معنی و کم معنا و گل و گیاه و ستاره ویا اسم های خارجی می‌روند.

دکتر فلاح در جشن شکوفه سیب 2: با شنيدن اسم علی مفاهيم عدالت‌خواهی، اقتدار، انصاف، شجاعت يك جا در ذهن منبعث مي‌شود.اسم علي مثل يك برند 1400 ساله ميباشد كه هنوز ارزش است.

کانون جوانان رضوی و هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد درگذشت مرحوم حاج رضا انصاریان را به خانواده محترم ایشان، همه خادمان آستان قدس رضوی و مردم دارالعباده یزد تسلیت می گوید.

دومین جشن بزرگ شکوفه سیب با موضوع نامگذاری و با حضور و سخنرانی برادر نجم الدین شریعتی، حجت الاسلام فرحزاد، حجت الاسلام مهدوی نژاد و مداحی برادران اهل بیت محمدی پناه و نصیری در جمعه 12 خردادماه 92 برگزار شد.

حجت الاسلام صداقت در گفتگو با دارالذکر: کارهای تأثیرگذار فرهنگی و نه تنها ما بلکه همه مجموعه های فرهنگی سطح شهر این گله را دارند که سازمان های فرهنگی به جای کمک به ما مانع بعضی از فعالیت های ما می شوند.

حجت الاسلام صداقت در مورد جشن نامگذاری شکوفه سیب گفت: موضوع نامگذاری مسئله مهمی است که هویت دینی ما را زنده نگه می دارد. این مسئله آن قدر اهمیت دارد که پیامبر (ص) آن را به عنوان یکی از وظایف پدر در قبال فرزند بر شمردند.

حجت الاسلام مهدوی نژاد در جمع اعضای کادر هیئت: در حال حاضر از هيچكس حمايت نميكنيم و منتظر سنجش افراد با معيارهاي مورد نظر حضرت امام خامنه اي هستيم و عجله اي هم نداريم.
[باید] بگرديم وبهترين فرد را انتخاب كنيم نه اينكه بگوئيم چون بهترين رأي نمي آورد به نفري رأي مي دهيم كه رأي مي آورد كه اين دقيقاً شعار سقيفه است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید