استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 آرشیو رسول/1393/شهریور

در ادامه برنامه های روز دوم جشنواره زیر سایه خورشید خدام حرم امام رضا (ع) با استقبال مردم شریف ابرکوه وارد گلزار شهدای این شهرستان شدند.

سه نفر از خدام رضوی از خانواده شهید بوستانی از شهدای 8 سال دفاع مقدس بازدید کرده و مورد تکریم و تفقد قرار دادند.
سه نفر از اردکان سفر کرده بودند مورد استقبال گرم مردم این شهرستان قرار گرفتند.
سه نفر از خدام رضوی در اولین برنامه روز دوم جشنواره زیر سایه خورشید یزد در جمع سربازان و پاسداران پادگان نبی اکرم (ص) حضور یافتند.
خدام آستان مقدس علی ابن موسی الرضا (ع) در آغاز دومین روز از جشنواره زیر سایه خورشید یزد به زیارت امامزاده جعفر (ع) یزد رفتند و به غبارروبی قبر مطهر این امامزاده پرداختند.
خدام رضوي در ادامه  برنامه هاي اولين روز جشنواره زير سايه خورشيد يزد در جشن نابينايان حضور بهم رساندند.
در آخرین برنامه از روز اول جشنواره زیر سایه خورشید چند تن از خادمان امام رضا (ع) به دیدار یکی از جانبازان عزیز دفاع مقدس رفتند.
سفیران حضرت رضا در میان استقبال پرشور مردم وارد محله آزادشهر یزد شدند و در جشنی که به مناسبت دهه کرامت برگزار شد شرکت کردند.
خدام عزیز با حضور در مسجد الرسول (ص) یزد در مراسم جشنی که به مناسبت دهه کرامت برگزار شده است شرکت کردند.

یکی از خدام به صورت تلفنی در ارتباط مستقیم با برنامه رادیویی پنج دری به تشریح کلیات برنامه های سفر خود وهیئت همراه به یزد پرداخته واز اهداف برگزاری زیر سایه خورشید برای مخاطبین توضیح داد.
پنج نفر از خدام  رضوی که برای شرکت در هفتمین جشنواره زیر سایه خورشید یزد در این استان حضور پیدا کردند در اولین برنامه خود به آسایشگاه جانبازان رفته واز جانبازان دارالعباده عیادت نمودند.
دقایقی قبل پنج نفر از خدام رضوی برای شرکت در برنامه های هفتمین جشنواره زیر سایه ی خورشید وارد این خطه شدند.

به مناسبت ورود خادمان حرم رضوی به دیار دارالعباده گوشه هایی از زیبایی های این سفر معنوی به شهرستانهای بهاباد و یزد در سال گذشته در قالب مستند بازنشر میشود.

تاساعاتی دیگر 5 نفر از خدام آستان قدس رضوی برای شرکت در هفتمین جشنواره زیرسایه خورشید یزد وارد این استان می شوند.
مسئول هماهنگی جشنواره زیرسایه خورشید در شهرستان بهاباد از برنامه ریزی مردمان این شهرستان برای استقبال از خدام آستان قدس رضوی درتاریخ12شهریور خبرداد.

مسئول کانون جوانان رضوی یزد با اشاره به  برگزاری هفتمین جشنواره زیرسایه خورشید در یزد اظهار داشت: با توجه به حضور گسترده مردم درجشن زیر سایه خورشید در سالهای گذشته  پیش بینی می شود در جشن زیرسایه خورشید امسال شهر یزد بیش از 25هزار نفر شرکت کنند.
دبیر هفتمین جشنواره زیر سایه خورشید از برگزاری این جشنواره در یزد از تاریخ 11/6 الی 14/6 در استان یزدبا حضور خادمان حرم رضوی خبرداد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدکاظم مدرسی در سخنرانی مراسم شهادت امام صادق (ع): باید جریان نضج فرهنگی در زمان امام صادق(ع) را قدر بدانیم و از روایاتی که از وجود مبارک ایشان در جوامع روایی ما نقل شده، استفاده کنیم.
چهارشنبه گذشته 29 مردادماه بعداز نماز مغرب و عشاء مراسم بدرقه امام جماعت مسجد ارگ،حجت الاسلام و المسلمین بمانی جهت عزیمت به شهرمقدس قم به همت جمعی از خدام هیأت انصارولایت با هدف نکوداشت خدمات ارزنده ایشان برگزار شد.
نشست بهار تشکیلاتی با حضور اعضای شورای عالی، مسئولین واحدها و اعضای کادر هیأت در روزهای پنج شنبه و جمعه 23 و 24 مردادماه در مهریز برگزار شد.