استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 

خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED


آرشیو رسول/ 1393/ مرداد

دوره تربیت مربی هوش اخلاقی با محوريت چهار فضيلت اخلاقی احترام، مهرباني، بردباري و انصاف با حضور دکتر محمدحسین فلاح برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام این دوره 24 ساعته، 30مردادماه و شروع دوره: عصرها، سوم الی ششم و دهم الی دوازدهم شهریورماه است.
حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد در نشست ویژه خدام خواهر در سالروز شهادت حضرت حمزه (ع): ما در این مسیر رسالت سنگینی بر دوش داریم. راهی را که طی کرده‌ایم راه صحیحی بوده و راهی را که در پیش رو داریم، راه بسیار سنگین و طاقت فرسایی است، هر کسی را یارای باقی ماندن در این مسیر نیست، لذا خودتان را آماده کنید.

هیأت انصار ولایت یزد در ماه مبارک رمضان، مراسم «بفرمائید مهمانی خدا» را با گرامیداشت نام و یاد 63 شهید بزرگوار برگزار کرد.

ده نفراز مربیان منتخب دوره هوش اخلاقی در کارگاه‌ آموزشی دو روزه «آموزش تفکر خلاق به کودکان» شرکت خواهند کرد.
مربیان مهد خانه‌ی بچه‌های بهشت در روز چهارشنبه 15 مرداد ماه در دومین جلسه‌ی بررسی طرح در‌س‌های ‌‌سال تحصیلی جدید این مهد، به ارائه و بررسی این طرح درس‌ها پرداختند.
هیأت انصار ولایت یزد در شب‌های ماه مبارک رمضان همزمان که میزبان مؤمنان و محبان اهل بیت(ع) بود، پذیرای 890 کودک در طی سی شب برپایی این مراسم معنوی در اتاق کودک خانه بچه‌های بهشت هم بود.

به پاس نکوداشت نوحه های پرمحتوا و متین مرحوم حاج حسین سعادتمند، یکی از نوحه های تأثیرگذار آن مرحوم توسط کربلایی محسن محمدی پناه در جلسه هفتگی 11 مردادماه بازخوانی شد.
با نهایت تاسف و تاثر در گذشت ذاکر اهل بیت(ع) استاد حاج حسین سعادتمند را به خانواده ایشان و جامعه ایمانی شهر دارالعباده یزد خصوصا هیئت محترم عزاداران حسینی فهادان تسلیت عرض می نماییم.
به مناسبت روز جهانی قدس روابط عمومی هیئت انصار ولایت یزد خطاب به اعضاء هیئت بیانیه ای صادر نمود.
کتاب جدید انتشارات بهشت دارالعباده با عنوان «نقش دین در معنابخشی سختی‌ها با رویکرد خاطرات اسارت» به تألیف استاد محمدعلی طاهری نژاد روانه بازار شد.
اتاق کودک خانه بچه‌های بهشت هیأت انصار ولایت یزد، در ماه مبارک رمضان، کتابخانه‌ کوچکی را در کنار اتاق کودک افتتاح کرد.