امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در باب شهدای مدافع حرم می فرمایند: «شهدای مدافع حرم در زمان حیات خود از اولیاءالهی به شمار می‌روند. اگر شهدای مدافع حرم نبودند اثری از حرم اهل‌بیت(ع) نبود.                               امام خمینی(قدس سره شریف) فرمودند: «ملتی که قیام کرده است در مقابل همه قدرت‌های عالم، ملتی که برای اسلام قیام کرده است، برای خدا قیام کرده است، برای پیشرفت احکام قیام کرده است، این ملت را با ترور نمی‌شود عقب راند.                               امام خامنه ای می فرمایند : «جهاد تمام شدنی نیست، کار خوب، یک‌بارش برای همیشه عمر کافی نیست، باید مستمر باشد، فاذا فرغت، فانصب. زمانی که از کاری فراغت پیدا کردی، کار جدید دیگری را شروع کن، بیکار نباش».                               مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور فرمودند: «بنده فکر می‌کنم خوب است که محل‌های نماز جمعه، مرکز نمایش کتاب‌های خوب و کتاب‌های روز و کتاب‌های مطلوب باشد».


 

 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 آرشیو رسول/1392/بهمن

استاد شایق در چهارمین جلسه از مبحث موسیقی، هنر یا ابتذال؟:موسیقی لهوی دستاویز خوبی برای غربی جهت تصرف در روح و فکر و دل ما است. تا کی می‌خواهیم به دشمن اطمینان داشته باشیم؟!

دیپلماسی گرگ و میش: یک کلیپ 11 دقیقه ای تولید بچه های رزمنده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
اعضای کادر و خدام هیات انصارولایت یزد همگام با مردم ولایت مدار با پرچم های مرگ برآمریکا و پلاکاردهای مذاکره با آمریکا ممنوع در راهپیمایی 22بهمن حضور یافتند.
تئاتر کرشمه خسروانی برای بیش از150نفر از اعضای کادر وخدام هیات انصارولایت یزد اجرا شد.
حجت الا سلام والمسلمین مهدوی نژاد در جمع خدام خواهر هیأت: امروز كثرت فرزند به طور قطع از واجبات است/ هیات های مذهبی جایگاهی فراتر از دانشگاه و حتی حوزه علمیه دارند.
پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان یزد به مسئولین وزارت آموزش و پرورش: از تعطیلی مدارس در پنج شنبه ها برای آموزش مبانی هوش اخلاقی به دانش آموزان استفاده شود.

استاد شایق در سومین جلسه از مبحث موسیقی، هنر یا ابتذال؟: از نظر اسلام در دنیا نه غم اصالت دارد نه شادی. بلکه شادی عقلانی اصالت دارد و غم عقلانی نیز ابزار رسیدن به کمالات است.

استاد شایق در دومین جلسه از مبحث موسیقی: ملاک مباح بودن موسیقی نه سنتی بودن آن است نه پخش از تلویزیون.
حجت الاسلام مهدوی نژاد در باب هیأت حسینی گفت: هدف اصلی و کار اساسی یک هیئت حسینی، تحکیم پایه‌های ولایت در جامعه و در دلهای مردم است.

استاد محمدرضا شایق: آن آقای کارمندی که در وزارت ارشاد نشسته و آهنگی را تائید یا رد می کند چه حقی دارد بگوید این آهنگ حلال است یا حرام، مگر او فقیه است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید