استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 آرشیو رسول/1392/بهمن

استاد شایق در چهارمین جلسه از مبحث موسیقی، هنر یا ابتذال؟:موسیقی لهوی دستاویز خوبی برای غربی جهت تصرف در روح و فکر و دل ما است. تا کی می‌خواهیم به دشمن اطمینان داشته باشیم؟!

دیپلماسی گرگ و میش: یک کلیپ 11 دقیقه ای تولید بچه های رزمنده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
اعضای کادر و خدام هیات انصارولایت یزد همگام با مردم ولایت مدار با پرچم های مرگ برآمریکا و پلاکاردهای مذاکره با آمریکا ممنوع در راهپیمایی 22بهمن حضور یافتند.
تئاتر کرشمه خسروانی برای بیش از150نفر از اعضای کادر وخدام هیات انصارولایت یزد اجرا شد.
حجت الا سلام والمسلمین مهدوی نژاد در جمع خدام خواهر هیأت: امروز كثرت فرزند به طور قطع از واجبات است/ هیات های مذهبی جایگاهی فراتر از دانشگاه و حتی حوزه علمیه دارند.
پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان یزد به مسئولین وزارت آموزش و پرورش: از تعطیلی مدارس در پنج شنبه ها برای آموزش مبانی هوش اخلاقی به دانش آموزان استفاده شود.

استاد شایق در سومین جلسه از مبحث موسیقی، هنر یا ابتذال؟: از نظر اسلام در دنیا نه غم اصالت دارد نه شادی. بلکه شادی عقلانی اصالت دارد و غم عقلانی نیز ابزار رسیدن به کمالات است.

استاد شایق در دومین جلسه از مبحث موسیقی: ملاک مباح بودن موسیقی نه سنتی بودن آن است نه پخش از تلویزیون.
حجت الاسلام مهدوی نژاد در باب هیأت حسینی گفت: هدف اصلی و کار اساسی یک هیئت حسینی، تحکیم پایه‌های ولایت در جامعه و در دلهای مردم است.

استاد محمدرضا شایق: آن آقای کارمندی که در وزارت ارشاد نشسته و آهنگی را تائید یا رد می کند چه حقی دارد بگوید این آهنگ حلال است یا حرام، مگر او فقیه است.