امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در باب شهدای مدافع حرم می فرمایند: «شهدای مدافع حرم در زمان حیات خود از اولیاءالهی به شمار می‌روند. اگر شهدای مدافع حرم نبودند اثری از حرم اهل‌بیت(ع) نبود.                               امام خمینی(قدس سره شریف) فرمودند: «ملتی که قیام کرده است در مقابل همه قدرت‌های عالم، ملتی که برای اسلام قیام کرده است، برای خدا قیام کرده است، برای پیشرفت احکام قیام کرده است، این ملت را با ترور نمی‌شود عقب راند.                               امام خامنه ای می فرمایند : «جهاد تمام شدنی نیست، کار خوب، یک‌بارش برای همیشه عمر کافی نیست، باید مستمر باشد، فاذا فرغت، فانصب. زمانی که از کاری فراغت پیدا کردی، کار جدید دیگری را شروع کن، بیکار نباش».                               مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور فرمودند: «بنده فکر می‌کنم خوب است که محل‌های نماز جمعه، مرکز نمایش کتاب‌های خوب و کتاب‌های روز و کتاب‌های مطلوب باشد».


 

 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 آرشیو رسول/1392/دی

حاج عظیم ابراهیم پور جانشین قرارگاه قرب بقیه الله در بازدید از فضای مهدکودک بچه های خانه بهشت: تاسیس این مهد اقدام بسیار خوبی بوده که لزوم تاسیس آن در سطح جامعه احساس می شد.

حجت الاسلام مهدوی نژاد: آدم های افسرده را به روضه امام حسین بیاورید تا گریه کنند، سپس همه افسردگی های آنان خواهد رفت،  افسردگی ها ریشه در درون افراد و خودخواهی آنان دارد.
در روضه از حماسه حسین، از عزت امام حسین و خوبی های آن می‌گویند،  آیا به راستی انسانی که برای عزت، برای ظلم بر مظلوم گریه می‌کند؛ افسرده می‌شود؟

محسن محمدی پناه در مصاحبه با یزدرسا: مداحی فقط به لحن نیست،نفس و دم مداح و تاثیر آن بستگی به خود سازی مداح دارد.
اشرافی گری برای همه خطرناک است، مردم وقتی به زندگی یک نوکر امام حسین(ع) نگاه می کنند باید یک زندگی معمولی و عادی ببینند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید