هیئت انصار ولایت یزد، برگزیده دومین مهرواره کشوری «هوای نو»

هیئت انصار ولایت یزد، برگزیده دومین مهرواره کشوری «هوای نو»


هیئت انصار ولایت یزد، برگزیده دومین مهرواره کشوری «هوای نو»

 

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد، در دومین مهرواره «هوای نو» در هفت محور، برگزیده و شایسته تقدیر شناخته شد.

نشست‌های تخصصی هیئات و تشکل‌های دینی شاخص کشور در قالب دومین مهرواره هوای نو، 14 تا 16 مردادماه با شعار «در هوای نو هیئت، نفسی تازه کنیم» در تهران برگزار شد.

 برگزیدگان سال هیئات و تشکل‌های دینی کشور در این نشست دو روزه با موضوع «نقش بانوان در آینده هیئت» در جلسات تخصصی و کارگاه‌های آموزشی مختلف به بررسی نقش بانوان در آینده هیئت پرداختند و و هیئت‌های موفق در حوزه بانوان، تجربیات، برنامه‌ها و فعالیت‌های خود در این زمینه را ارائه دادند.

جانشین مسئول محترم هیئت، حجت‌الاسلام مرستی‌زاده و مسئول قراگاه حضرت زینب‌کبری(سلام‌الله‌علیها) در این مهرواره شرکت کردند.

نشست مطالبه‌گری از مسئولین کشور، کارگاه‌های آموزشی با موضوعات «هیئت و هویت دختران نوجوان»، «هویت بخشی و اثربخشی بانوان در هیئت»، «هیئت و کودک» و... موضوعاتی بود که در هر کارگاه این نشست، در بوم زیست هیئت‌ها و با تدریس اساتید مجرب بررسی شد تا زمینه رشد و پویایی جلسات اباعبدالله(علیه‌السلام) فراهم شود.

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد در دو محور «ساختار و تشکیلات هیئت» و «هیئت و جهان اندیشی» برگزیده بخش نهاد هیئت شناخته شد. همچنین در چهار محور «هیئت، معنویت واخلاق»، «هیئت و خانواده»، «هیئت و شادی» و «هیئت و شهدا» شایسته تقدیر شناخته شد. حجت‌الاسلام محمد مروستی‌زاده نیز برگزیده محور شاعر«نوحه‌سرایی و سرود» معرفی شد.

گفتنی است آئین اختتامیه دومین مهرواره هوای نو، بعدازظهر دوشنبه 16 مردادماه با حضور برگزیدگان سال هیئات و تشکل‌های دینی کشور در تالار وحدت تهران برگزار شد.