امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در باب شهدای مدافع حرم می فرمایند: «شهدای مدافع حرم در زمان حیات خود از اولیاءالهی به شمار می‌روند. اگر شهدای مدافع حرم نبودند اثری از حرم اهل‌بیت(ع) نبود.                               امام خمینی(قدس سره شریف) فرمودند: «ملتی که قیام کرده است در مقابل همه قدرت‌های عالم، ملتی که برای اسلام قیام کرده است، برای خدا قیام کرده است، برای پیشرفت احکام قیام کرده است، این ملت را با ترور نمی‌شود عقب راند.                               امام خامنه ای می فرمایند : «جهاد تمام شدنی نیست، کار خوب، یک‌بارش برای همیشه عمر کافی نیست، باید مستمر باشد، فاذا فرغت، فانصب. زمانی که از کاری فراغت پیدا کردی، کار جدید دیگری را شروع کن، بیکار نباش».                               مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور فرمودند: «بنده فکر می‌کنم خوب است که محل‌های نماز جمعه، مرکز نمایش کتاب‌های خوب و کتاب‌های روز و کتاب‌های مطلوب باشد».
0001
0002
0003
0004
0005


 

 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

 

  

 

 

 

بسته خبری جلسه هیئت هفتگی 12 اسفند ماه 96

IMAGE
یکشنبه, 13 اسفند 1396

  هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد، به منظور ارتقاء اندیشه دینی و انقلابی مخاطبین خود در حوزه‌های مختلف، هیئت هفتگی شنبه دوازدهم اسفندماه 96 را همزمان با ایام رحلت بزرگ بانوی اسلام، حضرت ام‌البنین(س)، با برنامه‌های متنوع زیر در حسینیه ارگ برگزار کرد.

ادامه مطلب...

فطرت و صفت حیاء

IMAGE
پنج شنبه, 10 اسفند 1396

فطرت و صفت حیاء حجت الاسلام مهدوی نژاد: خدا همه انسان‌ها را موحد آفریده است. همه انسان‌ها وقتی به دنیا می‌آیند، موحّد و خداپرست هستند.

ادامه مطلب...

بزرگترین بی‌حیایی، غصب حکومت الله است

IMAGE
پنج شنبه, 03 اسفند 1396

بزرگترین بی‌حیایی،  غصب حکومت الله است حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: اگر امت به گناه بی‌شرمی و صفت بی‌حیایی مبتلا شود،  مهمترین اتفاقی که می‌افتد این است که به داشتن حاکمان بی‌شرم و بی‌حیا تن خواهد داد./ چهارشنبه سفید پروژه اجتماعی شرم‌زدایی در جامعه دینی است.

ادامه مطلب...

افتتاحیه اولین نمایشگاه «نابغه کوچک» در پیش‌دبستانی بچه‌های بهشت (عسکریه)

IMAGE
پنج شنبه, 26 بهمن 1396

  اولین نمایشگاه هنرهای دستی بچه‌های بهشت (شعبه عسکریه) وابسته به مؤسسه فرهنگی، قرآن و عترت انصار ولایت دارالعباده با عنوان «نابغه کوچک» شنبه 21 بهمن ماه به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و دهه فجر افتتاح شد.  

ادامه مطلب...

بسته خبری جلسه هیئت هفتگی 21 بهمن ماه 96

IMAGE
یکشنبه, 22 بهمن 1396

          هیئت انصار ولایت دارالعباده به منظور ارتقاء اندیشه دینی و انقلابی مخاطبین خود در حوزه‌های مختلف، هیئت هفتگی خود را در شامگاه شنبه 21 بهمن ماه، در حسینیه ارگ با برنامه‌های متنوع زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری شب پنجم فاطمیه 1396

IMAGE
یکشنبه, 15 بهمن 1396

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد پنجمین شب مراسم فاطمیه را با حضور جمع کثیری از عاشقان حضرت‌زهرا(س) با برنامه‌های متنوع زیر در حسینیه ارگ برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری شب چهارم فاطمیه 1396

IMAGE
شنبه, 14 بهمن 1396

هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد جمعه 13 بهمن ماه چهارمین شب از مراسم فاطمیه را در حسینیه ارگ با برنامه‌های متنوع زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری شب سوم فاطمیه 1396

IMAGE
جمعه, 13 بهمن 1396

  هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد به منظور بالا بردن سطح اندیشه دینی و انقلابی مخاطبین خود، سومین شب از مراسم فاطمیه را مصادف با آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب و با برنامه‌های متنوع زیر در حسینیه ارگ برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری شب دوم فاطمیه 1396

IMAGE
پنج شنبه, 12 بهمن 1396

  هیات انصار ولایت دارالعباده یزد دومین شب از سوگواری فاطمیه 96 را در حسینیه ارگ با برنامه‌های متنوع زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری شب اول فاطمیه 1396

IMAGE
چهارشنبه, 11 بهمن 1396

  هیات انصار ولایت دارالعباده یزد سه‌شنبه 10 بهمن‌ماه 1396 اولین شب از پنج شب مراسم سوگواری بی‌بی دو عالم، حضرت زهرا(س)، را در حسینیه ارگ با برنامه‌های متنوع زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

بسته خبری جلسه هیئت هفتگی 30 دی ماه 96

IMAGE
یکشنبه, 01 بهمن 1396

        هیات انصار ولایت دارالعباده یزد به منظور ارائه منظومه بصیرتی و معنوی و افزایش سطح آگاهی مخاطبین خود مراسم هفتگی این هفته را با برنامه‌های متنوع برگزار کرد.

ادامه مطلب...

خودت را میزان قرار بده تا محبوب شوی

IMAGE
دوشنبه, 18 دی 1396

حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد: کسب محبوبیت و جذابیت هم قانون دارد / نیت خیر باعث محبوبیت می‌شود / خدا راه را برای طیّ درست مسیر محبوبیت، جذابیت و موفقیت برای انسان تعریف کرده و اگر انسان از مسیری که خدا تعریف کرده عدول کند و بخواهد از مسیر دیگری به جذابیت و موفقیت برسد گرفتار خطراتش می‌شود.

ادامه مطلب...

درباره احمدی نژاد، میزان در هرکس، حال فعلی اوست

IMAGE
یکشنبه, 17 دی 1396

حجت الاسلام مهدوی نژاد: آقای احمدی‌نژاد اگر دوباره سر کار هم بیاید، دیگر نمی‌تواند خدمت بی‌منّت بکند چراکه با نظام درگیر است / کارهای او جایی برای حمایت از ایشان باقی نگذاشته / میزان، حال فعلی افراد است

ادامه مطلب...

جلسه هفتگی 16 دی 1396، با موضوع «راههای ایجاد رابطه موفق و کسب محبوبیت»

IMAGE
یکشنبه, 17 دی 1396

        هیئت انصار ولایت یزد به منظور ارتقاء سطح آگاهی و بصیرت مخاطبین خود مراسم هفتگی 16 دی‌ماه 1396 را در حسینیه ارگ با برنامه‌های متنوع زیر برگزار کرد.

ادامه مطلب...

در راهپیمایی این ایام، مردم مظلوم را فراموش نکنید

IMAGE
یکشنبه, 17 دی 1396

  حجت الاسلام مهدوی نژاد: بزرگترین اشتباه این است که ما این راهپیمایی را فقط تبدیل کنیم به راهپیمایی برائت از فتنه‌گرها / نباید به خاطر کوبیدن جریان فتنه، مردمی که مظلوم واقع شدند، فراموش شوند / وزیر میلیاردی مگر می‌تواند درد مردم مستضعف را بفهمد؟!

ادامه مطلب...جلسه هفتگی 1396/07/22منبر احکام/حجت الاسلام گنج کریمی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید