استاد قرائتی: آنچه که در مسیر حق قرار می‌گیرد، قداست دارد.                     آیت الله مکارم شیرازی : تهاجم فرهنگی دشمن به این صورت است که گفته‌اند: ما اگر بتوانیم به دو حوزه وارد شویم، می‌توانیم نظام جمهوری اسلامی را ریشه‌کن کنیم. 1. حوزه اعتقادی 2. تهاجم اخلاقی. دشمن می‌خواهد با شبهات عقاید جوانان را متزلزل کند و اعتقاد آنها را نسبت به اسلام و مذهب اهل‌بیت(ع) ضعیف کند، این فضاهای مجازی آلوده هم که به عقیده من متأسفانه هنوز فکری اساسی برای آن نشده و باید بشود، [زمینه ساز آن شده است].                     استاد قرائتی : ببینید دشمن روی چه چیز حساس است، شما هم روی آن حساسیت داشته باشید.                     اگر دیدید دشمن روی بی‌حجابی دست گذاشته است باحجاب‌ها بیشتر به صحنه بیایند. اگر دیدید که مسجد و نماز جمعه خلوت شده، شما بیشتر حضور پیدا کنید. هرجا که دیدیم کمبودی هست باید با حضور و وجود و مطالعه خود جبران کنیم.
 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

 

  

 

 

 یزد زیر سایه خورشید

 

پنجمین جشن زیر سایه خورشید به همت کانون جوانان رضوی وهیأت انصارولایت یزد  با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد،  علمای شهر، استاندار و سایر مسئولان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و اجرای فرزاد جمشیدی و با شرکت قریب به 20 هزار نفر از اقشار مختلف  مردم دارالعباده و حضور 6 نفر از خادمان آستان قدس رضوی(ع) در آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) یزد برگزار شد.
 

 

در این مراسم برنامه‌های فرهنگی متنوعی از قبیل مولودی خوانی توسط مداحان اهلبیت(ع) آقایان سید صادق نصیری و محسن محمدی پناه، قرائت بیانیه ضد استکباری به منظور اعلام انزجار و محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)، اهتزاز پرچم گنبد رضوی،  نور افشانی و قرعه کشی اسامی رضا، علی رضا، نجمه، معصومه اجرا شد.
در گوشه ای از این مراسم خانه بچه های بهشت ویژه خردسالان برپا شده بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سرود پایانی 1438

کربلایی محسن محمدی پناه

انجمن ادبی مع الحسین(ع)

کانون هنر و رسانه بهشت دارالعباده