استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 تقدیر خادمان رضوی از کشاورزان دهشیری

خدام آستان پرمهر علی‌بن‌موسی(ع) در ادامه سفرهای خود به شهرستان‌های استان یزد، در مراسمی با عنوان «دستان شکوفاگر»، مهمان کشاورزان و تولیدکنندگان خون‌گرم روستای دهشیر تفت بودند.

یکی از خدام رضوی در مصاحبه با خبرنگار دارالذکر، با بیان اینکه یکی از رویکردهای سیزدهمین جشنواره زیر سایه خورشید تقدیر از افرادی است که در راستای رونق تولید و اشتغال‌زایی فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: باعث افتخار ماست که بتوانیم در راستای گسترش فرهنگ زیارت، نگاهی به سنگر مهم اقتصادی نیز داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر حفظ سنگر تولید از اولویت ویژه‌ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: ما بر خود واجب می‌دانیم از کشاورزان و دامداران سخت‌کوشی که با وجود تمام موانع و سختی‌ها چرخ تولید را پویا و پرحرکت نگه دارند، تفقّد و تقدیر کنیم.

در حاشیه این مراسم، وحید خالقی یکی از تولیدکنندگان نمونه شهرستان دهشیر، گزارشی از وضعیت کشاورزی در این دهستان ارائه کرد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به «سال جهش تولید»، اظهار داشت: کشاورزان و دامداران دهشیری در راستای عمل به این فرمایش مقام معظم رهبری بر آن شدند تا با تلاشی مضاعف، تولید محصولات کشاورزی، باغی و گلخانه‌ای را افزایش دهند.

قرائت صلوات خاصه و زیارت از راه دور از جمله برنامه خدام در این دیدار صمیمی و معنوی بود. 

  • photo_2020-06-27_10-58-02
  • photo_2020-06-27_10-58-19
  • photo_2020-06-27_10-58-26