استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 ویژه برنامه جشن نیمه شعبان، با حضور مجازی جمعی از نوجوانان برگزار شد

همزمان با شام میلاد حضرت صاحب‌الامر(عج)، ویژه برنامه جشنی به همین مناسبت، پنجشنبه 21 فروردین ماه؛ به صورت مجازی در کانال ایتای هیئت فاطمه‌بنت‌الحسین(ع) برگزار شد.

 این برنامه دخترانه با عنوان «خوش آمدی بابای مهربانم» و با محوریت شعار «بوی بهبود ز اوضاع جهان می‌شنوم» بود. ثواب این مراسم به روح بلند شهید احمد علی نیری هدیه شد.

آغازگر برنامه‌، تلاوت آیه 105 سوره انبیاء و ارائه نکات تفسیر آن بود. بیان احکام تماشای عکس نامحرم، معرفی کتاب «کمی دیرتر»، نوشته سید مهدی شجاعی با موضوع داستانی برای منتظران حقیقی امام زمان(عج)؛ از دیگر برنامه‌های بعدی این مراسم جشن مجازی نوجوانان بود.

در ادامه کلیپی از سخنان حجت‌الاسلام‌والمسلمین استاد پناهیان با موضوع «پاسخ به شبهاتی در رابطه با مسئله ظهور»، به عنوان منبر سخنرانی این مراسم معنوی تقدیم نوجوانان شد.

شگفتانه این مراسم، ارتباط مجازی با حرم مطهر رضوی و زیارت آن امام غریب(ع) از راه دور بود که دل و جان نوجوانان را میهمان صحن و سرای خلوت آستان مقدس رضوی نمود. پخش کلیپی از مدیحه‌سرایی کربلایی محسن محمدی‌پناه در میلاد حضرت بقیه‌الله(عج) و اهدای کارت پستال دعای فرج، از دیگر برنامه‌های این مراسم صمیمی بود.

در پایان نوجوانان، عکس‌هایی از هنرهای دخترانه‌شان را که به مناسبت میلاد امامِ زمان انجام داده بودند، به اشتراک گذاشتند.

 

  • photo2_2020-04-15_15-49-46
  • photo2_2020-04-15_15-50-18