استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 بدرقة شعبان در مراسم ماهانه هیئت فاطمه بنت‌الحسین(ع)

به همت جمعی از نوجوانان هیئت فاطمه‌ بنت‌الحسین(ع) مراسم ماهانه این هیئت، عصر پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت‌ماه با محوریت وداع با ماه شعبان و پیشواز از ماه مبارک رمضان، در حسینیه ارگ برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار دارالذکر؛ در این مراسم معنوی نوجوانان از برنامه‌های متنوعی چون انس با قرآن، تفسیر کلام وحی، معرفی طلبه شهید سیداحمد حسینی و صحبت‌های سرکار خانم رشیدنیا بهره‌مند شدند.

خانم رشیدنیا در سخنان خود با بیان اینکه شوق خداوند متعال برای بازگشت بندگان در ماه رمضان به سوی او، وصف‌ناشدنی‌ است، بر لزوم آمادگی برای ورود به این ماه پر فضیلت تأکید کرد.

توجه ویژه به نماز اول وقت و تلاوت قرآن، راهکارهایی جهت تقویت تقوا و اهمیت روزه چشم و زبان در ماه مبارک رمضان از جمله سرفصل‌های سخنرانی سرکار خانم رشیدنیا در جمع نوجوانان بود.

در ادامه، حاضران با زمزمه مناجات شعبانیه و توسل به محضر اباعبدالله الحسین(ع) در آخرین شب جمعه ماه شعبان، با ماه رسول خدا(ص)، وداع کردند.

گفتنی‌ است؛ به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مطهری(ره) و بزرگداشت مقام معلّم، جمعی از معلمین عزیز، مهمان این مراسم باصفا بودند که در پایان از آنان قدردانی و تجلیل شد.  

 

 

NOIMAGES

NOIMAGESDEBUG http://darozzekr.com/images/ax
/1398/nojavanan/98-02-12