استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

  

 
 کاروان منتظران ظهور، خیابان‌های شهر دارالعباده را غرق در سرور و شادی کرد

کاروان منتظران ظهور به همت هیئت انصار ولایت دارالعباده در شب میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود(عج) با حرکت در قلب دارالعباده با در دست داشتن شاخه‌های گل و عَلَم‌های شادی و همراهی جمعی از علما و مردم ولایی یزد شادی را به شهر دارالعباده هدیه داد.

 

به گزارش خبرنگار دارالذکر، منتظران ظهور ابتدا نماز مغربین را در مسجد ارگ اقامه کردند و سپس با در دست داشتن گل و پرچم‌های رنگارنگِ شادی‌بخش، مسیر حسینیه ارگ تا امامزاده جعفر(ع) را طی کردند.

جمعی از مردم امام زمانی دارالعباده و علما از جمله آیت‌الله سیدکاظم مدرسی و آیت‌الله سید محمدجواد آیت‌اللهی این کاروان را همراهی می‌کردند. منتظران ظهور طی این حرکت، در تجدید پیمانی با قطب عالم امکان با آقا و مولای خود عهد کردند تا با ترک گناه زمینه‌ساز ظهور ایشان باشند.

در طول مسیر، حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد و مداحان اهل‌بیت(ع) به مدیحه‌سرایی پرداختند و عاشقان امام عصر(عج) با نوای صلوات، اباصالح(عج) خوش آمدی و... میلاد منجی جهان را فریاد زدند و خیابان‌های شهر دارالعباده را غرق در نور و سرور و عطر گل نرگس کردند. سپس مردم با نوای «یا لثارات» وارد امامزاده جعفر(ع) شدند و با نثار گل، تبریک خود را محضر این امامزاده واجب التعظیم نثار کردند.

کربلایی محسن محمدی‌پناه در صحن امامزاده جعفر(ع) با قرائت دعای سلامتی امام زمان(عج) و مدیحه‌سرایی و مولودی‌خوانی در شادی ولادت امید شیعه و امید مستضعفان جهان مدیحه‌سرایی کرد.

گفتنی است؛ منتظران ظهور حضرت موعود(عج) ضمن برپایی این جشن و شادی باشکوه، کمک‌های خود را به مردم سیل‌زده مناطق مختلف کشور  هدیه دادند.