امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در باب شهدای مدافع حرم می فرمایند: «شهدای مدافع حرم در زمان حیات خود از اولیاءالهی به شمار می‌روند. اگر شهدای مدافع حرم نبودند اثری از حرم اهل‌بیت(ع) نبود.                               امام خمینی(قدس سره شریف) فرمودند: «ملتی که قیام کرده است در مقابل همه قدرت‌های عالم، ملتی که برای اسلام قیام کرده است، برای خدا قیام کرده است، برای پیشرفت احکام قیام کرده است، این ملت را با ترور نمی‌شود عقب راند.                               امام خامنه ای می فرمایند : «جهاد تمام شدنی نیست، کار خوب، یک‌بارش برای همیشه عمر کافی نیست، باید مستمر باشد، فاذا فرغت، فانصب. زمانی که از کاری فراغت پیدا کردی، کار جدید دیگری را شروع کن، بیکار نباش».                               مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور فرمودند: «بنده فکر می‌کنم خوب است که محل‌های نماز جمعه، مرکز نمایش کتاب‌های خوب و کتاب‌های روز و کتاب‌های مطلوب باشد».


 

 
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

محسن محمدی پناه

 

 

  

 
 هیئت نوجوانان فاطمه بنت‌الحسین(ع)، میزبان اولین اعتکاف دانش‌آموزی هیئت انصار ولایت

 

 

 

 

خبرنگار دارالذکر؛ همزمان با برگزاری مراسم پرفیض ایامالبیض اعتکاف در سراسر کشور، هیئت نوجوانان فاطمه‌ بنتالحسین(ع) وابسته به هیئت انصار ولایت یزد، از تاریخ جمعه دهم لغایت دوشنبه سیزدهم فروردین‌ماه 97، میزبان بیش از 200 نفر دانش‌آموز دختر 10 الی 18 سال در مسجدالنبی(ص) بود.

 

به گفته مسئول هیئت نوجوانان، این طرح با نام دختران امروز و با هدف آشنایی نوجوانان با فضای معنوی اعتکاف و ایجاد انگیزه در جهت خودسازی و همچنین آشنایی با فضای تربیتی هیئت برگزار شد.

وی افزود: در طول سه روز مراسم اعتکاف با شعار «من از نو»، در قالب برنامه‌های متنوع فرهنگی - معنوی و هویتساز از جمله: حلقه‌های معرفتی، شبی با شهدا، سخنرانی، محافل قرآنی و.. با رویکرد نشاط معنوی، میزبان دانش‌آموزان معتکف بودیم.

همچنین در این سه روز از حضور سخنرانانی چون دکتر محمدحسین فلاح، دکتر اکبرنژاد، حجتالاسلام مهدوینژاد و آقای عبودتیان بهره گرفته شد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید